O BLOGU

Cześć! Paulina jestem i witam Cię na moim blogu, na którym będę pisać głównie o reklamie DOOH (cyfrowej reklamie zewnętrznej) oraz o Public Relations. O tym jak tego rodzaju działania skutecznie mogą wspierać rozwój firm i biznesów – szczególnie małych i średnich – wchodzących na rynek i rozpoczynających starania o uwagę i zaufanie klienta. Będzie o przenikaniu się sfery marketingu i public relations, narzędziach i kreatywności koniecznej do budowania skutecznej komunikacji. Będą inspiracje, filmy, przykłady, propozycje rozwiązań, ale i subiektywne opinie, z którymi możesz, ale nie musisz się zgadzać.

Jakkolwiek banalnie to zabrzmi, idea tego bloga powstała z pasji do branży, do której trafiłam, i którą zainteresowałam się trochę przypadkowo, bo z wykształcenia jestem politologiem 🙂 Z DOOH zetknęłam się po raz pierwszy w firmie MyLED i tam też zdobyłam swoje pierwsze doświadczenia oraz wiedzę na temat tej formy komunikacji. Tam zafascynowałam się digital OOH. 

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. komunikacji online. Jestem też na studiach doktoranckich z nauk o polityce na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, dzięki czemu wciąż mogę rozwijać wiedzę ze studiów, a przede wszystkim pracować ze studentami, co bardzo sobie cenię jako, za każdym razem, nowe, mocno inspirujące doświadczenie. 

I nie przedłużając, jeśli Ci się tu spodoba, zapraszam jak najczęściej. Czytaj, dziel się i pytaj. Chętnie pomogę, doradzę.
Zapraszam do kreatywnej współpracy!

#ps Pozdrawiam 🙂
#Paulina Sacha